top of page
Concrete Porch

Hakkımızda

Şirket Geçmişi

1993 yılında Adahan İnsaat San.Tic.Ltd.Şti. olarak kurulan firmamız Eylül 2001 tarihinden itibaren Adahan İnsaat ve Ticaret A.Ş adıyla yoluna devam etmektedir.

Yoluna başladığı günden itibaren eğitimli ve deneyimli kadrosuyla pek çok TOKİ projesini ve özel sektör işlerini başarıyla tamamlamıştır.

Halen Türkiye'nin pek çok ilinde yeni projelerimiz devam etmektedir.


                                              


KALİTE ve ÇEVRE POLİTİKAMIZ

EN ÜST DÜZEYDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAYARAK, SÜREKLİ İYİLEŞMEYİ ÖN PLANDA TUTMAK, YASAL MEVZUAT VE TEKNİK ŞARTNAMELERE UYGUN ÇALIŞMAK, ALDIĞIMIZ İŞLERİ ZAMANINDA BİTİRMEK, ÇALIŞANLARIMIZIN SÜREKLİ GELİŞMESİ İÇİN ŞİRKET İÇİNDE VE DIŞINDA KALİTE VE ÇEVRE İLE İLGİLİ EĞİTİM VE BİLİNÇLENDİRME FAALİYETLERİ ORGANİZE ETMEK, TÜM ÇALIŞANLARIN YÖNETİME TAM KATILIMINI SAĞLAMAK, KALİTE VE ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİMİZİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK, SEKTÖRÜNDE RAKİPLERİMİZDEN ÖNDE OLMAK, ÇEVRE KİRLENMESİNE ETKİ EDEN ŞİRKET İÇİ VE DIŞI ETKENLERİ EN AZA İNDİRMEK, KAYNAKLARI ETKİN VE AKILCI BİR ŞEKİLDE KULLANMAK, GERİ DÖNÜŞÜM TEKNOLOJİSİ UYGULAMAK, BU TÜR FAALİYETLERE DESTEK VERMEK, MEVCUT YASALARDAN DOĞAN YÜKÜMLÜLÜKLERİ YERİNE GETİREREK, BÜTÜN FAALİYET SAHALARINDA ÇEVRE BİLİNCİNİ SİSTEMATİK VE DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE SAĞLAMAK ÜZERE KALİTE VE ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİNİ BENİMSEMEK VE GEREKLERİNİ YERİNE GETİRMEK, ŞİRKETİMİZİN KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKASIDIR.

   ​                                                                                                                                                                                     GENEL MÜDÜR 

                                                                                                                                                                                      SELİM DEMİRTAŞ

Biz Kimiz: Biz Kimiz
bottom of page